Additional information
| CODE | C710 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 630lm |
| WATTAGE | 7W |
| LUMENS/W | 90LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø90*40 |
| CODE | C710 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 630lm |
| WATTAGE | 7W |
| LUMENS/W | 90LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø90*40 |
There are no reviews yet.