Additional information
| CODE | F524 |
|---|---|
| OPTIC | 120°(Standard diffuser) / 85°(Prismatic diffuser) |
| LUMENS | 3500-4300lm |
| WATTAGE | 40W |
| LUMENS/W | 95LM/W |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| COLOR | BLACK / WHITE |
| IP RATING | IP40 |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | Ø400*102 |






There are no reviews yet.