Additional information
| CODE | L657 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 588lm |
| WATTAGE | 8W |
| LUMENS/W | 73LM/W |
| COLOR | BLACK / WHITE |
| IP RATING | IP20 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 90 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø41*97 |
| CODE | L657 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 588lm |
| WATTAGE | 8W |
| LUMENS/W | 73LM/W |
| COLOR | BLACK / WHITE |
| IP RATING | IP20 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 90 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø41*97 |
There are no reviews yet.