Additional information
| CODE | L242 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 130-170lm |
| WATTAGE | 5W |
| LUMENS/W | 30LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L114*W114*H40 |
| CODE | L242 |
|---|---|
| OPTIC | 60° |
| LUMENS | 130-170lm |
| WATTAGE | 5W |
| LUMENS/W | 30LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L114*W114*H40 |
There are no reviews yet.