Additional information
| CODE | L243 |
|---|---|
| OPTIC | 70° |
| LUMENS | 240-320lm |
| WATTAGE | 8W |
| LUMENS/W | 30LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L180*W180*H40 |
| CODE | L243 |
|---|---|
| OPTIC | 70° |
| LUMENS | 240-320lm |
| WATTAGE | 8W |
| LUMENS/W | 30LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L180*W180*H40 |
There are no reviews yet.