Additional information
| CODE | L245 |
|---|---|
| OPTIC | 70° |
| LUMENS | 340-450lm |
| WATTAGE | 10W |
| LUMENS/W | 40LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L250*W114*H37 |
| CODE | L245 |
|---|---|
| OPTIC | 70° |
| LUMENS | 340-450lm |
| WATTAGE | 10W |
| LUMENS/W | 40LM/W |
| COLOR | BLACK |
| IP RATING | IP65 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | L250*W114*H37 |
There are no reviews yet.