Additional information
| CODE | O702 |
|---|---|
| OPTIC | 15°/24°/36°/55° |
| LUMENS | 1188lm |
| WATTAGE | 15W |
| LUMENS/W | 88LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP44 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 90 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | Ø85*105 |
| CODE | O702 |
|---|---|
| OPTIC | 15°/24°/36°/55° |
| LUMENS | 1188lm |
| WATTAGE | 15W |
| LUMENS/W | 88LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP44 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 90 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | Ø85*105 |
There are no reviews yet.