Additional information
| CODE | T477 |
|---|---|
| OPTIC | 15°/24°/38° |
| LUMENS | 2550lm |
| WATTAGE | 30W |
| LUMENS/W | 87LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP20 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø160*127 |
| CODE | T477 |
|---|---|
| OPTIC | 15°/24°/38° |
| LUMENS | 2550lm |
| WATTAGE | 30W |
| LUMENS/W | 87LM/W |
| COLOR | WHITE |
| IP RATING | IP20 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | ø160*127 |
There are no reviews yet.