Additional information
| CODE | Z871 |
|---|---|
| OPTIC | OPAL – 120°, LOUVER – 60° |
| LUMENS | 4950-5150lm |
| WATTAGE | 50W |
| LUMENS/W | 100LM/W |
| COLOR | BLACK / WHITE |
| IP RATING | IP20 |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/5700K |
| CRI | 80 |
| CONTROL | ON-OFF / DALI |
| SIZE | 1204*56*75 |












There are no reviews yet.